Plaukų tonavimas, kam jis?

Visada klientėms sakau, kad kai lieka tik tonavimas, vadinasi visi sunkiausi darbai jau nudirbti, lieka smagiausioji dalis (labai mėgstu tonavimus)!???

Trumpai papasakosiu kam jis skirtas:

⭐️Dažniausiai blondinėms, atliekamas visada po šviesinimų, neutralizuoja geltonus/varinius tonus ar net pakeičia atspalvį kardinaliai į kokį tik norisi. Turbūt populiariausia tarp ryškių spalvų visada išliks rožinė!??

⭐️Taip pat tinka ir tamsiaplaukėms kurios nori paryškinti tamsius atspalvius, spalva tampa sodresnė, intensyvesnė.

⭐️Skirtas paryškinti spalvą, suteikti plaukams blizgesio ir gyvybingumo. Tonuojant plaukus galima paslėpti ir pirmuosius žiliukus.?

⭐️Tai visai nekenksminga procedūra, nes dažai nepatenka į plauko vidų, o tik apgaubia jo paviršių. Todėl atspalvis laikui bėgant ir išsiplauna, o tada ir vėl galima jį keisti į kokį tik sugalvojat!?

#hairstyles #hairideas #hairinspo #hairfashion #haircolor #hairtrends #haircut #hairstylist #hairdresser #haircolorist #healthyhair #instahair #newlook #hairinspiration #olaplex #kevinmurphy #plaukuprieziura #plaukudazymas #plaukukirpimas #plaukustiliste #colourmoodmagic #plaukupatarimai #plaukuproceduros #sveikiplaukai #grazusplaukai #grožiosalonas #vilnius #koloriste #plaukai #plaukuatstatymas

Patarimai Jums

Plaukų šepečiai

Ką išbandau – rekomenduoju.?⭐️ Štai du mano mylimiausi ir dažniausiai darbe naudojami šepečiai: Hercules magic scalp brush ir Tangle teezer.? Ne tik palengvins susivėlusių, šlapių

Skaityti daugiau >>

Plaukų tonavimas, kam jis?

Visada klientėms sakau, kad kai lieka tik tonavimas, vadinasi visi sunkiausi darbai jau nudirbti, lieka smagiausioji dalis (labai mėgstu tonavimus)!??? Trumpai papasakosiu kam jis skirtas:

Skaityti daugiau >>

Priminimas!

Vis dar girdžiu:Tai jo, pirma su šampūnu, po to su kondicionierium visus plaukus gerai įtrinu??‍♀️? No No No!?Taip galvos oda labai greit susiriebaluos ir galvą

Skaityti daugiau >>